sínusoida

Autor: Simona Švandová | 14.3.2014 o 15:53 | Karma článku: 2,88 | Prečítané:  344x

Vraj neexistuje univerzálny návod na šťastie. Keďže je prchavejšie ako minerálka stojaca na stole 5 minút. Nevieme ho ovplyvniť, aby prišlo, keď chceme a veľakrát blúdime otáznikoch. Robíme veľké gestá, modelujeme svoj život, pravidelne upratujeme pred naším prahom.

Len raz však zabudneme zavrieť okno, keď zúri búrka v našej duši, zlyháme. Po čase však znova svieti slnko, dúha rozjasňuje tváre, ale niekde ostala jazva. Jazva, do ktorej nasypať soľ je jednoduchšie ako čokoľvek iné.. Chceme vrátiť čas, ale ten ako naschvál plynie ešte rýchlejšie, akoby nás upozorňoval, že minulosť sa zmeniť nedá.  A to, čo sa stalo ostalo tam. Možno aj to je akýsi recept  ako sa pohnúť vpred, aj keď hlave mame víchricu a v srdci rozbúrené more. Je len na nás či dovolíme, aby nám víchrica všetko zničila alebo to budeme brať ako znak , všímajúc si viac prítomnosť. Lebo moment zlyhania môže zboriť všetko, ale nádej na nové šance je lúčom slnka osvetľujúci náš ďalší smer.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Poliaci vyšetrujú Štrougala. Na Slovensku sú zločiny premlčané

Poľsko rieši štyri prípady usmrtenia ľudí elektrinou na hranici s ČSSR. Na slovenskej časti hranice s Rakúskom ich zomrelo vyše štyridsať.

KOMENTÁRE

Pripomeňme si, že režim bol naozaj zločinecký

Námietka, že ÚPN v Poľsku má väčšie právomoci, je nemiestna.

TECH

Veľký objav astronómov, ďaleké planéty môžu mať vodu aj život

V systéme Trappist-1 je sedem Zemi podobných planét.


Už ste čítali?