križovatka rozhodnutí

Autor: Simona Švandová | 22.1.2015 o 23:47 | (upravené 23.1.2015 o 8:34) Karma článku: 3,20 | Prečítané:  624x

Trúchlime za včerajškom, prítomnosť nechávame, aby nám pretekala pomedzi prsty, budúcnosť (ne)chtiac utápame... život je križovatkou rozhodnutí, mostom lásky , porozumenia a dôvery, čo spája dvoch  a búrlivé more myšlienok ich rozdeľuje. 

Čím sme starší tým menej veríme v lepšie konce, bojíme sa investovať do citov, neistota nás vrhá do bahna, kde sa snažíme neutopiť a predsa skončíme na dne ... Dne, kde si uvedomíme, že sme na všetko sami. Sami sa musíme rozhodnúť, kde nám je lepšie, či chceme vyplávať a znova sa nadýchnuť..vidieť, to, čo sme predtým nevideli, lebo sme žili v spomienkach, kriesili ich, cez prítmie dneška, ale zobúdzajúci sa s bolesťou a dierou v srdci.

Nebuďme ľuďmi s cieľom, ale bez motivácie užiť si cestu k nemu. Radšej buďme tými, ktorí veria, že knihu svojho života už neprepíšu, ale môžu zmeniť jej záver tým, že o(d)pustia, aby svoj štvorlístok našli aj ľudia navôkol ...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Kto dal policajtom indície o uplácaní poslancov z Gorily?

O úplatkoch pred policajtmi rozhovorila pravdepodobne Zuzana Martináková, ale iba mimo záznam. Na oficiálnom výsluchu podozrenia nepotvrdila.

TECH

Štyri tipy ako míňať menej dát na iPhonoch

Ak vždy príliš skoro prečerpáte mesačný limit dát, vyskúšajte niektorú z týchto rád.


Už ste čítali?